Кременчуцька спеціальна школа Полтавської обласної ради була відкрита в серпні 1958 року на базі школи-інтернату для глухонімих дітей.

В 1976 році працівниками управління «Кременчукжитлобуд» було споруджено двоповерхову будівлю сучасної школи-інтернату для 150 вихованців.

Сьогодні світлі класні кімнати з новими меблями, відремонтована їдальня, затишні спальні, майстерні з сучасним обладнанням,укриття яке відповідає вимогам сьогодення свідчать про те, що це школа нового типу, в якій робиться все для навчання і виховання дітей з особливими потребами. Умови утримання і відпочинку дітей максимально наближені до домашніх.

В школі впроваджується система корекційно-розвиваючої роботи, яка спрямована на соціальну реабілітацію, корекцію недоліків та підготовку учнів до самостійного життя.

В закладі навчаються і виховуються 197 учнів, з яких більше 81діти з  інваліднісю, а також всі діти знаходяться на диспансерному обліку.

Головна мета навчально-виховної роботи педагогічного колективу школи – підготовка учнів до самостійного життя і майбутньої трудової діяльності.

У 2012 році школа пройшла атестацію на «високому рівні».

Зараз школою керує досвідчений педагог-дефектолог Гавриленко І.М., яка має достатній досвід роботи з дітьми особливої категорії.