Міжнародний день людей з інвалідністю нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

До Кременчуцької спеціальної школи Полтавської обласної ради завітали поважні гості щоб разом із учнями школи відзначити День людей з інвалідністю.

Желудков Сергій ( голова профкому ПАТ Укртатнафта ), Єгорова Олена з командою профі, які провели майстер-клас по виготовленню новорічних подарунків, Чобітько Віталій ( голова Полтавського обл.осередку «Ніхто крім Нас»), Христенко Сергій (координатор Полтавського осередку СОУ), та випускниця школи Карпук Світлана( чемпіонка Всесвітних ігор СОУ).

Провели змагання Веселі старти для малечі,турнір з шашок та показовий матч з волейболу між вчителями, гостями та учнями.

Також школа подарувала гостям дивовижний флешмоб у виконанні учнів, спортивні вправи з прапорами , пісні та свої щирі та задоволені усмішки, а це найбільший подарунок.

Від Профкому ПАТ школа отримала сучасний телевізор на нове укриття та солодкі подарунки.

Окрема подяка Лекумович Валерій за надані медалі та грамоти для нагородження.

Також найкращі та найактивніші учні - спортсмени отримали квитки на виставу «Пітер Пен»від Профкому ПАТ.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!