Педпрацівники школи проводять велику роботу по розвитку можливостей і здібностей

дітей з особливими потребами.

В школі діє 32 гуртки, під час роботи яких удосконалюються творчі здібності дітей з декоративно-прикладного мистецтва: діти виготовляють аплікації з солоного тіста, природних матеріалів, з бісеру, витинанки.

Вражають дитячі роботи, де використовується техніка шкіряної пластики, орігамі, квілінгу.

ФОТО

Щорічно кращі роботи виставляються на обласній ярмарці педтехнологій, а учасники республіканських виставок дитячої творчості були відмічені дипломами.

Велику увагу в школі приділяють естетичному вихованню та розвитку талантів дітей. По всім напрямкам комплексного виховання учнів на високому рівні проводяться  змістовні,  артистичні і різноманітні виховні заходи, які формують у дітей активну громадянську позицію, почуття прекрасного, кращі моральні риси і прагнення жити в єдиній Україні.

У школі працює музичний, танцювальний гуртки. Учні школи неодноразово приймали участь в міських, обласних та республіканських конкурсах дитячої творчості, де здобували призові місця.

ФОТО

Учні школи займаються у спортивних гуртках та приймають участь у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях та займають призові місця.

ФОТО-участь у змаганнях

ФОТО- наші перемоги