З теплом у серці і любов’ю до дітей

Колективу не потрібна зірка, яка сяє сама по собі, тільки в яскравому сузір’ї можливо досягти справжнього успіху

Є.П.Худа

Педагогічний колектив школи – це колектив однодумців, який успішно вирішує завдання сьогодення і впевнено дивиться у майбутнє. Школа працює на засадах особистісно орієнтованого навчання і виховання, забезпечує соціальну реабілітацію і трудову адаптацію учнів, їх фізичне та психічне здоров’я, виховує громадянські позиції. Діти усвідомили просту істину, що дорогу в житті можна пробити лише завдяки знанням  в школі діє правило: будь сильним сам і допоможи слабкому. Будь добрим, шануй, твори, не роби зла.

Велика увага приділяється раціональному добору, розстановці і підвищенню фахової майстерності кадрів. У школі протягом 2023 року працювало 70  педагогічних працівників, серед них:

«Вчитель-методист» - 2;

«Старший вчитель» - 16;

спеціалісти вищої категорії – 26;

спеціалісти І категорії -20;

спеціалісти ІІ категорії – 7;

спеціалісти – 17.

Всіх педпрацівників  єднає велика любов до дітей і прагнення  зробити все необхідне для їх успішної адаптації в соціокультурний простір.