В умовах гуманізації освіти, керуючись Концепцією спеціальної освіти дітей з особливими освітніми потребами,  педколектив школи спрямовує значні зусилля на вирішення проблеми психолого-педагогічного супроводу розвитку особистості кожної дитини.

Психологічна служба у своїй діяльності  керується Конституцією України, декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, Етичним кодексом психолога, Законом України «Про освіту».

В складі психологічної служби закладу працюють психолог Крижанівська Лариса Анатоліївна і соціальний педагог Ніколаєнко Наталія Іванівна.

Лариса Анатоліївна працює над підвищенням ефективності корекційно-розвиткової роботи з учнями, шляхом використання інноваційних форм і методів; над покращенням психологічної компетентності педагогічних працівників та батьків з питань корекції пізнавальної та емоційної сфер у дітей з особливими освітніми потребами та забезпечує індивідуальний та груповий супровід дітей з інвалідністю в закладі. Щоп'ятниці психолог надає допомогу у консультаційному пункті психологічної допомоги, куди звертаються батьки з питаннями, щодо розвитку, виховання та реабілітації дітей.

Робота соціального педагога Наталії Іванівни спрямована на соціалізацію та адаптацію учнів до навчального процесу та режимних моментів; профілактика дезадаптації учнів; попередження конфліктності у міжособистісних відносинах серед учасників освітнього процесу; підготовка випускних класів до самостійного життя та вибору професії; спонукання використання педагогами, батьками психологічних знань.